Bayer Gebze fabrikasına, çevre ödülü

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) tarafından bu yıl 25’incisi düzenlenen Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri,  sahiplerini buldu.
Bayer Gebze Fabrikası,  İlaç Sektörü Büyük Ölçekli İşletme kategorisinde Çevre Ödülü aldı.

Çevresel farkındalıkların artması ve çevre bilincinin yükselmesi amacıyla 1995 yılından beri çeşitli işletme ve fabrikaların ödüllendirildiği Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri, çevreye duyarlı 8 firmaya verildi.

Bayer Gebze Fabrikası,  İlaç Sektörü Büyük Ölçekli İşletme kategorisinde Çevre Ödülü’nü almaya hak kazandı. Fabrika Müdürü Cenk Bastıyalı,  ödülünü Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk’ün elinden aldı.

BASTIYALI’NIN KONUŞMASI 

Bayer Gebze Fabrikası Müdürü Cenk Bastıyalı törende yaptığı konuşmada, Sağlık Güvenlik Çevre ve Sürdürülebilirlik Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘’Sıfır  Atık “ projesine dikkati çekerek şunları söyledi.

Bayer olarak,  Daha İyi Bir Yaşam İçin Bilim vizyonuyla hareket ediyoruz. Çevre ve sürdürülebilirlik iki çok önemli unsur. Bu kapsamda projelerimizden biri olan Sıfır Atık projesiyle atıklarımızı kaynağında toplayarak, geri dönüşüm metoduyla yok olmalarını sağlıyor, çevrenin korunmasına katkı sunmak için çalışıyoruz.

(Visited 13 times, 1 visits today)