Sağlık alanında kariyer yapmak isteyen 100 kadına ücretsiz eğitim

 Santa Farma İlaç ile Teknolojide Kadın Derneği, ”Sağlığın Dönüştüren Kadınları” projesi başlattı. Proje kapsamında, sağlık alanında kariyer yapmak isteyen 100 genç kadına ücretsiz  ”Pazarlama ve Satış Teknolojileri, İş Analistliği ve Gamification” eğitimleri verilecek. 

Santa Farma İlaç  ile Teknolojide Kadın Derneği (Wtech)  ”Sağlığın Dönüştüren Kadınları” projesi başlattı.

Sağlığın Dönüştüren Kadınları projesi kapsamında, üniversitelerde ve meslek yüksek okullarında Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik ve Bilişim Teknolojileri bölümlerinin son sınıflarında okuyan veya yeni mezun olmuş 100 genç kadına, ücretsiz Pazarlama ve Satış Teknolojileri, İş Analistliği ve Gamification (Oyunlaştırma) eğitimleri verilecek.

Haziran ayında başlayacak proje, Teknolojide Kadın Derneği tarafından verilecek üç eğitim sınıfından ve Santa Farma İlaç Şirketi yöneticilerinin vereceği mentorluk desteğinden oluşacaktır. 1 yıl içinde tamamlanacak eğitim programı sonunda, eğitime katılanlara dijital sertifika verilecek ve ayrıca sağlık sektöründe staj ve istihdamda öncelik imkanı tanınacak.

Ücretsiz eğitimlere başvurmak isteyen adaylar ” www.wtechplatform.com” adresinden 30 Haziran’a kadar başvuru yapabilecek.

(Visited 9 times, 1 visits today)