Küba’nın sağlık hizmeti İstanbul’a geliyor

Kanser tedavisi için Küba’ya gitmek isteyen hastalar için İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi merkez oluyor. Küba Onkoloji Enstitüsü’ne bağlı Kübalı doktorlar İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Konseyi’nde görev alarak tıbbi olarak değerlendirme sürecinde bulunacak.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Küba’nın kanser araştırmaları ile ilgili Türkiye’de bir ilke imza atacak ve Küba Onkoloji Enstitüsü’ne bağlı Kübalı doktorlar İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Konseyi’nde görev alarak tıbbi olarak değerlendirme sürecinde bulunacak.

Kübalı onkologların ülkelerinde geliştirdikleri kanser tedavileri, kanser aşıları bir süredir kanser hastalarının ilgi alanına girmiş durumda. Bu aşılar ve tedaviler için Küba’nın yolunu tutan isimler her geçen gün artıyor. Bundan böyle Küba’ya gitmeyi düşünen Türk ve yabancı hastalar için İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi merkez haline gelecek. Kanser hastalarının son çare olarak gittiği Küba’nın sağlık hizmetini İstanbul’a, hastanemize taşıyoruz.

(Visited 118 times, 1 visits today)