AVM’de Covid-19 aşısı yapılacak

Metropol İstanbul AVM, 23 Haziran’dan itibaren tüm ziyaretçilerine Covid-19 aşı hizmeti verecek. Aşı hakkı olan herkes, Metropol İstanbul’un ikinci katında yer alan sinema avlusunda kurulan aşılama noktasında randevusuz ve direkt kayıt işlemiyle Covid- 19 aşısını yaptırabilecek.

Tüm dünyanın gündemine yerleşen Covid-19 salgın sürecinde ülkemizde aşı uygulamalarında hızlı bir sürece girilirken Metropol İstanbul da aşı noktasına dönüşüyor.

23 Haziran’da Metropol İstanbul’da başlayacak olan ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’yle ortak yürütülen sağlık hizmetinden aşı hakkı olan herkes yararlanabilecek.

Aşı hizmetinden yararlanmak isteyen ziyaretçiler ön randevuya gerek olmadan ve direk kayıtla, Metropol İstanbul’da kurulan aşı noktasında 10:00 – 18:00 saatlerinde Sağlık Bakanlığı personellerine aşılarını yaptırabilecekler.

Sağlık Bakanlığı tarafından aşı hakkı tanınan herkes, Metropol İstanbul’da kurulan özel alanda randevusuz ve direk kayıt sistemiyle yalnızca T.C kimlik numaralarını ibraz ederek Biontech aşısı olabilecekler.

(Visited 292 times, 1 visits today)