Vodafone’dan ”Acil Durum Uyarısı” için açıklama: Özür dileriz

Bu sabah bazı akıllı telefon kullanıcıları, telefonlarına Acil Durum Uyarıları kapsamında “Evde Kal Türkiye” ifadeleriyle gelen bildiri üzerine ne olduğunu anlamak için sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulundu.

Bunun üzerine açıklama yapan Vodafone Türkiye, “Yaşanan aksaklık ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, anlayışınız için teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Bu sabah saatlerinde Vodafone’a abone bazı Iphone kullanıcılarının telefonlarına sesli acil durum uyarı mesajı geldi. ”Evde Kal Türkiye” yazılı uyarı, sosyal medyada da gündem olurken, Vodafone Türkiye’den açıklama geldi.

Vodafone Türkiye’nin resmi Twitter adresinden yapılan paylaşımda, ”24 Temmuz 2021 cumartesi sabah saatlerinde bazı Iphone kullanıcılarının telefonlarına Acil Durum Uyarıları kapsamında ”Evde kal Türkiye” bildiriminin iletildiği tespit edilmiştir.  Konu teknik ekiplerimiz tarafından araştırılmaktadır. Yaşanan aksaklık ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, anlayışınız için teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

(Visited 45 times, 1 visits today)