MHP Genel Başkanı Bahçeli de koronavirüs aşısı oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koronavirüs aşısı yaptırdı.

Bahçeli’nin aşısı makamında yapıldı.

Bahçeli, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ”Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın daveti üzerine, başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde ben de covid-19 virüsü aşımı yaptırdım. İnşallah bu salgından el birliği ile çok yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyor, tüm halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum” dedi.

Meral Akşener de aşı oldu

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ”Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tüm liderler gibi beni de, dün akşam arayarak aşı olmaya davet etti. Parti liderlerinin aşı konusunda toplumumuza ön ayak olması gerektiği inancıyla ben de aşı oldum. Bu vesileyle iktidarı, aşı süreci için yaptığımız önerileri uygulamaya çağırıyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu sırasını bekleyecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise aşı için davet geldiğini dile getirerek, ”Ben de vatandaş Kemal Kılıçdaroğlu olarak sıramı bekleyeceğim. Önce sağlık çalışanlarının aşı olması lazım” açıklamasında bulundu.

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı aşı olmayı teşvik programı kapsamında mecliste temsil edilen tüm siyasi parti genel başkanlarını, Anayasa Mahkemesi Başkanı ve Meclis Başkanını arayarak aşı olmaya davet ettiğini açıklamıştı. 

(Visited 19 times, 1 visits today)