Bakan Koca’dan aşı teşekkürü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs aşı programına destek olan siyasilere teşekkür etti.

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda, bugün aşılanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür ederek, şunları dile getirdi:

”Sayın Devlet Bahçeli’ye devlet politikaları söz konusu olduğunda gösterdiği hassasiyetin bir parçası olarak aşı programına olan destek ve katkıları sebebiyle çok teşekkür ederim. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.

Sayın Meral Akşener Hanımefendi’ye aşı davetimizi kabul ederek aşı olmaları vesilesi ile çok teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.”

Koca, ayrıca Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da teşekkür ederek, şu paylaşımlarda bulundu:

”Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na aşı programına destek için yaptıkları açıklama ve aşı olacaklarını beyan etmeleri sebebiyle çok teşekkür ederim. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop’a aşı programımıza verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.”

(Visited 22 times, 1 visits today)