Yoğun cilt kuruluğundan kaynaklanan kızarıklığa, gerginlik ve kaşıntı hissine son

Atoderm Intensive Balm

Özellikle kış aylarının gelişiyle birlikte cilt her zamankinden daha hassas ve nemsiz oluyor. Cildin kendi nemini sağlayamadığı durumlarda, cilt bariyeri kırılganlaşmaya ve bunu oluşturan yapı taşları da azalmaya başlıyor.

Atoderm Intensive Balm yoğun cilt kuruluğuna sahip hassas ciltler için cildin konforunu yeniden kurmaya yönelik etkili günlük bakım sağlıyor. Formülündeki özel Skin Barrier TherapyTM patenti sayesinde yoğun cilt kuruluğu sebebiyle ciltte oluşan kızarıklık, gerginlik ve kaşıntı hissinin giderilmesine yardımcı olan bakım kremi Atoderm Intensive Balm, cildi derinlemesine nemlendiriyor ve dış etkenlere karşı koruyor. Bununla beraber, cildin koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken, içeriğindeki kanola ve ayçiçek yağları sayesinde cildi besliyor.

Mükemmel bir cilt toleransına sahip olan Atoderm Intensive Balm, cilt tarafından kolayca emilir, ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.

Kimler için: Yoğun cilt kuruluğuna sahip hassas ciltler için uygundur. Bebek, çocuk ve yetişkinler kullanabilir.

Kullanım şekli: Günlük kullanıma uygundur. Atoderm Intensive Foaming Gel veya Atoderm Shower Oil ile temizlenmiş ve nazikçe kurulanmış cildinize günde 1 veya 2 kez Atoderm Intensive Balm uygulayın.

(Visited 81 times, 1 visits today)