Örümcek Ağı ile popo estetiği de yapılıyor

Spider Web Butt Lift adıyla kalça bölgesine yapılan uygulama ile kalçalar sıkılaştırılıyor ve transfer edilen yağın tutunması sağlanıyor.

Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirmiş olduğu Örümcek Ağı estetiği, dünya basınında yer almaya devam ediyor.

Cihantimur, yöntem hakkında şu bilgileri verdi:

” Yabancı çok fazla hastam var ve son dönemlerde en fazla talep edilen uygulamaların başında ise, kalça estetiği geliyor. Brezilya poposu estetiği olarak da bilinen bu operasyonu geliştirdiğim Örümcek Ağı estetiği ile kombine ediyorum. Bu yeni tekniğin adı Spider Web Butt Lift.

The Sun Gazetesi başta olmak üzere başka medya mecralarında da yer alan bu tekniğin temelinde ipler var. Bu ipleri cilt altı dokusuna tıpkı örümcek ağına benzer şekilde yerleştiriyorum ve bu iplere vücut tepki veriyor.

Hemen iplerin etrafına dokuyu iyileştirmek için kendi biyolojik ağını örüyor. Bu biyolojik ağ, belirgin bir sıkılaşma ve toparlanma sağlıyor. İpler 6 ay içinde eriyor ve bu ağ yaşamını devam ettiriyor.

Spider Web Butt Lift ise, yine aynı felsefe ile çalışan bir mekanizma. Popoya transfer edilen yağlara kalıcı yağ yuvaları oluşturuyor. Kısaca yağlar bu biyolojik ağın içinde yaşamaya devam ediyorlar. Spider Web Butt lift’in avantajlarını şu şekilde sıralayabilirim: Kalıcı yağ yuvaları, daha sıkı ve dik kalçalar, daha güzel ve selülitsiz bir cilt, sarkıklığı giderilmiş bir kalça. İşte bu haliyle de dünya basınının ilgisini çekiyor ve bültenlerinde yer veriyorlar.”

(Visited 286 times, 1 visits today)