LIERAC İLE IŞILTILI ve SIKI BİR YAZIN FORMÜLÜ!

Body Slim , Bust Lift ve Body Hydra

Yazı karşılamaya hazırlanırken, nemli ve sıkı bir vücudun anahtarı LIERAC vücut bakım serilerinde!

Zaman içerisinde nemini ve dolgunluğunu kaybeden cilt, mat bir görünüm alarak pürüzsüz dokusunu kaybediyor. Kış aylarının kuruluk yaratan şartlarını ortadan kaldırıp yaza ışıldayan ve sıkılaşmış bir cilt ile girmenin yolu, Lierac’ın benzersiz vücut bakım koleksiyonları ile mümkün.

Vücut hatlarında toparlayıcı etki sunarak, selülit görünümünü düzelten ve yağ yakımı sağlayan BODY-SLIM serisi, göğüs ve dekolte bölgesinde yaşlanma karşıtı bakım ve deformasyon giderici BUST-LIFT ve dolgunlaştırıcı, sıkılaştırıcı, nemlendirici BODY- HYDRA serileri ile yaza fit girmenin kapıları aralanıyor.

Cildinizdeki tüm problemlere özel Lierac Laboratuvarları tarafından geliştirilen formüller, vücudunuzun gün boyu ihtiyacı olan yoğun nemlendirmeyi sağlarken bölgesel olarak tedavi edici destek veriyor.

BODY-SLIM Yeniden şekillendirici, Sıkılaştırıcı, Selülit Karşıtı, Güzelleştirici Vücut Serisi Body Slim Cure Minceur Express Body Slim Global Slimming

İçeriğindeki aktif kafein kompleksi ve WTB Sistemi ile yağ yakımını hızlandırarak, yağ asitlerinin vücutta kolayca yakılmasını sağlıyor. Body-Slim Cure Minceur Express içeriğindeki yağ yakıcı zencefil özü ile 7 günlük ekspres bir bakım uygulayarak inatçı selülitlerin tedavisini sağlıyor. Bu ekspress bakımın ardından Body Slim Global Slimming, içeriğindeki sıkılaştırıcı peptidler ile konsantre bir bakım uygulayarak, yeniden şekillendirici, sıkılaştırıcı ve vücudu güzelleştirici bir etki sağlıyor. Seri hem selülit görünümünü gözle görünür şekilde azaltan hem de yeniden şekillendirici etki sağlayan ilk vücut şekillendirici olma özelliğini taşıyor. Araştırmaların ışığında seri, yağ yakıcı özelliği sayesinde, tedavi bitiminde bel bölgesinde 3.1 cm incelme sağlıyor. Yeniden şekillendirici ve sıkılaştırıcı etkisi cilt dokusunu güzelleştirerek aktif içeriklerin eşsiz sinerjisini sunuyor.

 

BUST-LIFT

Göğüz ve Dekolte Bölgesi için Yaşlanma Karşıtı Yeniden Şekillendirici Bakım Kremi

Bölgesel ve hedefe yönelik konsantre içeriğindeki; Fındık Oligapeptid ile yenileyici ve sıkılaştırıcı etki sağlarken, Japon Mandarin Ekstresi ile ciltteki koyu lekelerin görünümünü azaltıyor. AHA Kompleksi cildi pürüzsüzleştirirken Hyalüronik Asit ise düzeltici ve dolgunlaştırıcı etki sağlıyor. Göğüs bölgesinin yeniden şekillenmesini, sıkılaşmasını ve lekeli görünümün yok olmasını hedefleyen BUST-LIFT, cerrahi müdahale ve emzirme sonrası bakım için de ideal çözüm sunuyor. Zengin çiçek ve turunçgil notalarına sahip BUST-LIFT, kolayca emilen kremsi bir yapısına ek olarak paraben içermiyor.

BODY-HYDRA

Yaşlanma Karşıtı Çift Fazlı Vücut Nemlendirme

HYDRO-PLUMPING LOTION

NUTRI-PLUMPING CREAM

Hydro-Plumping Lotion ve Nutri-Plumping Cream’den oluşan Body-Hydra serisi, içeriğindeki Hyalüronik asit ile, cilde yüzeyde kaybettiği nemi geri kazandırırken derinde ise dolgunluk etkisi sağlıyor. Formülündeki yeniden yapılandırıcı silisyum ile kolajen üretimini destekleyerek cilde sıkılık etkisi sağlarken, amber çiçeği özü ile hücre yenilenmesini destekleyerek pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Body Hydro Plumping Lotion, bu aktif içerikler ile cildi derinlemesine nemlendirir, dolgunlaştırır, canlandırır ve pürüzsüzleştirirken Body Hydra Nutri Pluming Cream ise bunlara ek olarak içeriğindeki Nar ekstresi ile sıkılaşma aksiyonu, shea yağı ile derinlemesine besleme aksiyonu sağlar.

Serinin sıkılaştırıcı etkisi, cilde, yüzeyde ve derinde etki etmesi ile sağlanıyor. Body-Hydra, içeriğindeki portakal, gardenya ve yasemin çiçeği sayesinde eşsiz bir çiçek bahçesi esintisi sunuyor.

 

(Visited 100 times, 1 visits today)