Janssen Türkiye’den global atama

Janssen Türkiye’den global atama. Çağdaş Yılmaz, Janssen EMEA Entegre Marka Değer Takım Lideri oldu.

Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi Janssen Türkiye bünyesinde, Onkoloji & Hematoloji İş Birim Direktörü olarak görev yapan Çağdaş Yılmaz, Janssen EMEA Entegre Marka Değer Takım Lideri olarak atandı.

Çağdaş Yılmaz,  bu ay itibarıyla, yeni görevinde hematoloji portföyünde yer alan hücresel tedaviler için Avrupa, Ortadoğu ve Afrika coğrafyalarından oluşan EMEA bölgesinin ticari strateji ve taktiklerinin uygulanması ve yönetilmesinden sorumlu olacak. Ticari stratejik liderlik sağlayan Entegre Marka Değeri Ekibi’ne liderlik edecek olan Yılmaz, yeni dönemde EMEA ve fonksiyonlar genelinde lansman hazırlıklarına rehberlik edecek.

Çağdaş Yılmaz kimdir? 

Yaklaşık 20 senelik profesyonel hayatında, hızlı tüketim, OTC ve ilaç sektörlerinde pazarlama, ticari pazarlama, proje yönetimi ve stratejik pazar erişim alanlarında birçok farklı görevde deneyim kazanmış olan Çağdaş Yılmaz, Johnson & Johnson ailesine 2013 yılında Onkoloji Kıdemli Ürün Müdürü olarak katılmıştır. Lisans eğitimini ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Yılmaz, yüksek lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamıştır.

(Visited 3 times, 1 visits today)