Beyazlayan saçlar yeniden renkleniyor

Boya pigmenti içermeyen ve beyaz saçlara doğal rengini yeniden kazandıran “PHYTO RE30”  devrim niteliğindeki ilk beyaz saç karşıtı tedavisi ile sonsuz gençliğin anahtarını sunuyor.

Zaman içerisinde saç tellerine güç ve esneklik veren protein sentezinin azalması ile ortaya çıkan beyaz telleri doğal rengine geri döndüren patentli PHYTO RE30 içeriği ile beyaz saçlar hem kadınlar hem de erkekler için kabus olmaktan çıkıyor.

%98 bitkisel içeriğinde bulunan mor lale özü ile saçlara bakım yapan PHYTO RE30,daha dayanıklı ve canlı bir saç görünümü sunuyor.

Devrim niteliğindeki beyaz saç karşıtı formül, saçlarda pigmentasyon artışını ve depigmentasyondan korunmayı sağlıyor.Gönüllüler ile yapılan klinik çalışmalarda, her gün kullanım sonucunda %77 oranında beyaz saçlarda azalma görüldüğü belirtiliyor.

Rahat kullanımsağlayan özel tasarım şişesi, yağsız ve mist yapısı ile günde 1 defa 8 sprey şeklinde kuru veya ıslak saç derisine durulanmadan uygulanan PHYTO RE30 repigmentasyon spreyi, yeni çıkan beyaz saçlar için sunduğu tedavi ile her zaman dinç ve bakımlı bir görünüm sağlıyor.

Phyto RE30 beyaz saçlarınıza savaş açıyor!

(Visited 231 times, 1 visits today)