Koç Üniversitesinden uyuşturucu açıklaması…

Koç Üniversitesinden uyuşturucu açıklaması: ”Üniversitemizde şoför olarak çalışmakta olan söz konusu kişinin, üniversitenin aracını izinsiz olarak tek başına şehir dışına çıkartmasına ve suça karışmasına istinaden, Koç Üniversitesindeki işine derhal son verilmiştir.”

 

 

Şanlıurfa’da bir vakıf üniversitesine ait resmi plakalı araçta yapılan aramada, uyuşturucu ele geçirilmesine ilişkin Koç Üniversitesinden açıklama geldi.

Yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

”Üniversitemizde şoför olarak çalışan kişinin işine derhal son verildi”

”Son günlerde üniversitemizin adının geçtiği bazı haberlere ilişkin basın ve kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur.

Üniversitemizde şoför olarak çalışmakta olan söz konusu kişinin, üniversitenin aracını izinsiz olarak tek başına şehir dışına çıkartmasına ve suça karışmasına istinaden, Koç Üniversitesindeki işine derhal son verilmiştir. Adli süreç halen devam etmekte olup, üniversitemiz de kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmuştur.

Koç Üniversitesi olarak emniyet güçlerimiz ve adli makamlarla daimi işbirliği içinde olduğumuzu ve süreci yakından takip ettiğimizi duyururuz.”

(Visited 7 times, 1 visits today)