BD Sağlık Öncüleri Programı, 6 yılda 100 bin kişiye ulaştı

BD  Sağlık Öncüleri Programı, 6 yılı geride bıraktı. Bu süre içinde 100 binden fazla sağlık çalışanına eğitim verildi.

 

Dünyanın önde gelen medical teknoloji şirketlerinden Becton Dickinson (BD) Türkiye tarafından, sağlık hizmetlerinde yüksek standartlara ulaşılması ve sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına hayata geçirilen BD Sağlık Öncüleri Programı, 6’ıncı yılını geride bıraktı. Program kapsamında bugüne kadar 100 binden fazla sağlık çalışanına eğitim verildi.

Program kapsamında BD Sağlık Öncüler, laboratuvar, acil, yoğun bakım, cerrahi, poliklinik ve servislere hastane enfeksiyonları, iğne batma ve kesici-delici alet yaralanmaları, doğru numune yönetimi, kan kültürü alım teknikleri, doğru ilaç uygulamaları, damar erişim yönetimi, akan hücre ölçer prensipleri, hücre veri analiz yöntemleri, fıtık tedavisi, doğru insülin enjeksiyon tekniği ve bunun diyabet yönetimindeki önemini anlatan konularında eğitim veriyor ve ödül programları düzenliyor.

TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ŞANLIOĞLU

Hedefleri arasında, iyi ve güvenli uygulamalara yönelik programlar sunmanın ötesinde; pazar şekillendirme politikalarıyla  erişimi artırmak, halk sağlığını doğrudan ilgilendiren konularda ve alanında uzman bir ekip yaratmak yer alan BD Sağlık Öncüleri için BD Türkiye Genel Müdürü Ayşe Şanlıoğlu,  şunları kaydetti.

Şirket olarak amacımız, Türkiye’de sağlığı geliştirmek. Ve bunu sadece satış ekiplerimizle değil pazarlama, operasyon, finans, insan kaynakları, kamu ilişkileri vb. bütün ekiplerin yer aldığı tek bir takım olarak gerçekleştirebiliriz. Türkiye’de sağlığı geliştirme misyonuyla var gücümüzle çalışıyoruz. Hepimiz her yeni güne aynı misyon ve amaçla başlıyor, bunu gururla yerine getiriyoruz. Bu kapsamda sektöre yön veren lider pozisyonumuzla hareket ederken, dokunabildiğimiz her paydaşımızı harekete geçirmek adına çaba sarf ediyoruz. Her anlamda yenilikçi ve güvenilir bir çözüm ortağı olma konumumuzu her geçen gün güçlendiriyoruz.

(Visited 9 times, 1 visits today)