Kızılay online sağlık hizmeti vermeye başladı

Kayseri, Konya ve İstanbul Kartal, Maltepe ve Bakırköy ilçelerinde bulunan hastane ve tıp merkezleriyle uzun yıllardır sağlık hizmeti sunan Kızılay Sağlık Grubu, online sağlık hizmeti vermeye başladı.

BulutKlinik’in sağladığı altyapı ile Kızılay’a bağlı Tıp Merkezleri ve hastanelerde online sağlık hizmeti sunulacak.

Özellikle pandemi sürecinde hastalara, bilgisayar, tablet ya da cep telefonları üzerinden doktorlarla online görüntülü görüşme yapabilme, tetkiklerini doktorlara yorumlatabilme imkanı sunuluyor.

BulutKlinik Kurucu Ortağı Yusuf Güleç Kızılay ile yapılan işbirliği hakkında, “Kızılay gibi bu ülkenin önemli değerlerinden biri olan bir kuruma bağlı olarak hizmet vermekte olan Kızılay Sağlık Grubu ile gerçekleştireceğimiz işbirliğimiz bizi gerçekten çok heyecanlandırıyor. Bu işbirliğimiz ile hem danışanlarımızın ve doktorlarımızın online muayene deneyimlerine katkıda bulunurken; aynı zamanda Kızılay’ın dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği insanlık yararına faaliyetlere destek olabilmenin mutluluğunu yaşayacağız. İlerleyen süreçte Kızılay Sağlık Grubu ile olan işbirliğimizi büyüterek birlikte kurumsal firmalara online diyetisyen ve psikolog hizmeti vermeyi hedefliyoruz” dedi.

(Visited 25 times, 1 visits today)