Ağız ve diş sağlığı fuarı IDEX İstanbul, 26 Mayıs’ta başlıyor

Ağız ve diş sağlığı alanında en son teknoloji ürünleri ve hizmetlerin sergileneceği IDEX İstanbul, 26 Mayıs’ta açılacak.  

Ağız ve diş sağlığı alanında en son teknolojik ürünler ve hizmetlerin sergileneceği IDEX İstanbul  fuarı, 26 Mayıs’ta açılacak.

Bu yıl 17’inci kez düzenlenecek fuar, İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açacak. Fuarda Avrupa, Afrika, Balkanlar, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 100’e yakın ülkeden gelecek alım grupları ağırlanacak.

Kendi alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan İDEX İstanbul Fuarında, yeni nesil anestezi cihazlardan teknolojik dolgu tedavilerine, yeni nesil görüntüleme cihazlarından çocuklar ve yetişkinler için eğlence ile teknolojiyi bir arada sunan dişçi koltuklarına kadar, ağız ve diş sağlığına dair her türlü ürün ve hizmetler sergilenecek.

3 binden fazla marka

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) desteğiyle düzenlenecek fuara, yerli ve yabancı 500’ün üzerinde firma, 3 binden fazla markası ile katılacak. IDEX İstanbul’u bu yıl 30 binin üzerinde uluslararası sektör profesyoneli ziyaret edecek.

Sektörün geleceği konuşulacak

Fuarda, uluslararası ünlü yerli ve yabancı akademisyenlerin konuk olacağı sektörün dünü, bugünü ve yarınının ele alınacağı sempozyum da düzenlenecek. IDEX İstanbul kapsamında 4 gün boyunca düzenlenecek sempozyum programlarında, ağız ve diş sağlığındaki yenilik ve gelişmeler uygulamalı olarak ele alınacak.

(Visited 18 times, 1 visits today)