30 dakikada idrar kaçırmadan kurtulmak mümkün

Pek çok kişinin gizli bir kâbusu var: İdrar kaçırmak. Öyle ki bu nedenle spor yapmaktan, gülmekten, hapşırmaktan dahi korkulur. Hatta pek çoğu evden çıkmak bile istemez. Bu sorundan, kasları güçlendiren yöntem ile ameliyatsız bir şekilde, 30 dakikalık uygulamalarla 4-6 seansta kurtulmak mümkün. 

İdrar kaçırma, kadınlar başta olmak üzere pek çok kişinin yaşadığı bir sorun. Kimi bunu dile getirir kimi ise sadece kendi başına geldiğini sanıp utanır, söylemekten çekinir. Oysa ki rahimle birlikte mesane ve bağırsakları desteleyen pelvik kasları, kadınlarda doğum ve menopoz ile yaşlanmaya bağlı olarak; erkeklerde ise kilo alma ve yaşlanmayla birlikte zayıflar. İşte bu pelvik kaslarının zayıflaması sonucu idrar kaçırma, sızıntı, akıntı, istem dışı gaz çıkarma gibi çok ciddi sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunlar ilerlediği zaman özellikle kişi dışarı çıkmaya bile korkar olur.

Daisy Poliklinik Sahibi Songül Durur Zevzir, yeni teknolojiyle bu sorununun 30 dakikalık uygulamalarla 4 ile 6 seansta çözüldüğüne  dikkat çekerek, haftada 2 kere uygulanabilen yöntemle en fazla 3 haftada idrar kaçırma sorunundan kurtulmanın mümkün olduğunu ifade etti.

FDA onaylı teknolojisi sayesinde ameliyatsız bir uygulama ile pelvik kaslarının kontörollü bir şekilde güçlendirildiğini kaydeden Zevzir, uygulama sayesinde bu kasların uyarılıp çalışmasının sağlanarak güçlendirildiğini anlattı.

Uygulama bir koltukta oturarak gerçekleştiriliyor. Burada kasların kasılma etkisini azaltacak dar ve sıkı kıyafetler giymemek önemli bir nokta. Sadece pelvik bölgesinde oluşan kasılmalar sayesinde karıncalanmalar hissediliyor. Ağrı sızı olmadığı için de seanslardan sonra günlük yaşama rahatça devam edilebiliyor.

Uygulama ile 30 dakika içinde, otururken 20 bin defa pelvik bölgesinde bulunan kaslar güvenli ve maksimum seviyede çalıştırılıyor.

(Visited 6 times, 1 visits today)