Sanovel’de yeni atamalar…

Sanovel’de yeni atamalar gerçekleşti. Şirketin yeni Kalite Kontrol Müdürü Meltem Aral Küsbeoğlu, Klinik Araştırmalar Müdürü ise Gökçe Sözer oldu.

Sanovel’de yeni atamalar gerçekleşti. Meltem Aral Küsbeoğlu, Stabilite ve Validasyon Yöneticiliği’nden Kalite Kontrol Müdürlüğü’ne, Gökçe Sözer ise Klinik Araştırmalar Yöneticiliği’nden Klinik Araştırmalar Müdürlüğü’ne atandı.

Meltem Aral Küsbeoğlu kimdir?

Meltem Aral Küsbeoğlu, 1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya bölümünden mezun oldu. İlaç sektöründeki kariyerine  Fako İlaç firmasında başladı, ardından İdol İlaç firmasında görev aldı.  Abdi İbrahim  ve AksuVital Gıda Takviye firmasında değişik pozisyonlarda görev yaptı.  2020 yılından bu yana Sanovel’de Stabilite ve Validasyon Yöneticisi olarak kariyerini sürdüren  Küsbeoğlu, Kalite Kontrol Müdürü olarak atandı.

Gökçe Sözer kimdir?

Gökçe Sözer, 2000 yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı fakültede Farmasötik Teknoloji alanında yüksek lisans yapan Sözer, kariyerine Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak başladı. 2004
yılından beri Sanovel’de çalışan Gökçe Sözer, Klinik Araştırmalar Müdürü olarak atandı.

(Visited 6 times, 1 visits today)