Sanofi’ye yeni Kurumsal İlişkiler ve Pazara Erişim Direktörü

Sanofi’ye yeni Kurumsal İlişkiler ve Pazara Erişim Direktörü. Güray Karacar, bu ay görevine başladı.

Sanofi Türkiye, Güray Karacar’ın  Ocak ayı itibariyle Türkiye ve Levant Kurumsal İlişkiler ve Pazara Erişim Direktörü olarak şirket bünyesine katıldığını açıkladı.

Karacar, Kurumsal İlişkiler ve Pazara Erişim departmanı iş süreçlerinin ve ekiplerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Güray Karacar kimdir?

Güray Karacar,  Saint Joseph Fransız Lisesi ve Marmara Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nin ardından, profesyonel kariyerine ORSA & Tribeca İletişim Danışmanlığı şirketinde başladı. 2003 – 2016 yılları arasında Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Genel Sekreteri olarak görev yapan Güray, görev süresi boyunca Center for International Private Enterprise (CIPE) MENA Bölgesi Yürütme Kurulu Üyeliği, Dünya Bankası Sivil Toplum Diyaloğu Danışmanlığı, TUSIAD Kurumsal Yönetim Komitesi ve BORGİP Projesi Üyeliği ve International Corporate Governance Network (ICGN) ülke temsilciliği görevlerini yürüttü.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Ulusal Program Koordinatörü olarak görev yaparak Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) ve Bin Yıllık Kalkınma Hedeflerinin tanıtımında rol aldı. Karacar, Sanofi’ye katılmadan önce Tofaş Dış İlişkiler Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

(Visited 7 times, 1 visits today)